Четвірка тих, хто проходить до Ради, вже визначена, – Кацман про вибори до парламенту

Політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Четвірка тих політичних партій, які проходять до Верховної Ради на наступних виборах, вже визначена. Зміни торкнулися лише "Голосу".

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт зауважив, що через відсутність реальних дій влади підтримка виборців буде перетікати від президентської партії до опозиційних сил.

"Очевидно, що національно-демократична частина прихильників "слуг народу", або президента Зеленського, буде розтікатися по голосах Юлії Тимошенко і Петра Порошенка. Тобто зрозуміло, що ця частина добавлятиме голоси національно-демократичному табору. З гри вибув "Голос". Він скотився навіть нижче, ніж інші політичні сили. Його рейтинг, як мені здається, вже нижчий від "Партії Шарія". Він вже зовсім пішов до низу. Тому голоси будуть розтікатися саме по "Батьківщині" і по ЄС. Щодо голосів виборців центру, сходу, тих, які симпатизували "слугам народу" і Зеленському, надіючись на те, що він вирішить питання мови, миру та інші соціальні питання, вони розчаровані і відходять до "Опозиційної платформи – За життя", яка демонструє в цьому питанні найбільший прогрес з усіх політичних сил. Вона набирає голоси ", – заявив політичний експерт.

Новини за темою: У "Слузі народу" розповіли про два підходи щодо відбору кандидатів на місцеві вибори

Водночас він зауважив, що близько 40% виборців ще не визначилися, за яку партію голосуватимуть на наступних виборах до Верховної Ради. Відтак, додав Кацман, між політичними силами зараз буде відбуватися війна за ці 40% голосів.

"Але четвірка тих, хто проходить в Раду, вона, мені здається, вже визначена. Зміни торкнулися лише "Голосу", – прокоментував політичний експерт.

Новини за темою: Коли в Україні можуть відбутися дострокові парламентські вибори, – прогноз експерта

Нагадаємо, за даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 24 травня по 4 липня 2020 року, якби вибори у Верховну Раду України пройшли в кінці травня - на початку червня 2020 року, партія "Слуга народу" набрала б 28% голосів, а "Опозиційна платформа – За життя" - 17,7%.

Також, згідно з дослідженням, до парламенту пройшли б партія "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність" і "Батьківщина".Loading...