live

Через запроваджені зміни до Податкового кодексу у місцевих громад не буде коштів на зарплати медикам і вчителям, – Кличко

Мер Києва Віталій Кличко пресслужба КМДА

Депутати ухвалили законопроєкт, в якому створили несправедливі умови для бізнесу

Через вже запроваджені зміни у податковому законодавстві після ухвалення антикризового закону № 3275 місцеві бюджети матимуть втрати щонайменше 12,4 млрд грн.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

"Всупереч позиції президента і прем'єра, яку вони задекларували на зустрічі з мерами, депутати не дослухалися до вимог місцевих громад і ухвалили законопроєкт, в якому створили несправедливі умови для бізнесу. Але забезпечили окремому великому бізнесу надприбутки за рахунок податків до бюджетів всіх рівнів. Тільки втрати бюджету столиці в умовах боротьби з коронавірусом становитимуть близько 1,6 млрд грн", – наголосив Віталій Кличко.

Новини за темою: В Києві розпочали тестування всіх пацієнтів з запаленням легень на COVID-19, - Кличко

За його словами, через схвалення законопроєкту № 3275 у громад не буде коштів на зарплати медикам, вчителям, соцпрацівникам, вихователям, працівникам транспорту і ЖКГ.

Новини за темою: Кличко анонсував створення єдиної бази потенційно хворих на коронавірус

"Депутати врахували тільки частину пропозицій асоціації і схвалили половинчасті рішення. Наприклад, надали відстрочку по сплаті податку на землю та нерухомість і бізнесу, що не працює, і тому, що працює! Надавши місцевому самоврядуванню можливість ухвалювати рішення про перегляд ставок тільки по єдиному податку. А позбавити у березні громадян коштів від оренди паїв, забезпечивши таким чином прибутки агрохолдингам, – це несправедливо", – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, вчора, 30 березня народні депутати зібралися на позачергове засідання ВРУ, на якому проголосували за законопроєкт № 3275 про забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій через поширення коронавірусу.

Loading...