Через таких, як ви на Донбасі триває конфлікт: Марчевський жорстко відповів колишньому "радикалу" Чижмарю

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

В ефірі телеканалу ZIK сталася словесна перепалка між керівником Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артемом Марчевським і колишнім депутатом від Радикальної партії - Юрієм Чижмарем.

Під час обговорення теми місцевих виборів, Чижмарь заявив, що не можна проводити вибори на Донбасі. Свої слова політик спробував аргументувати тим, що нібито на сході України занадто розвинені "проросійські настрої", пославшись на секретне дослідження РНБО, якого він не бачив.

Юрій Чижмарь Фото з відкритих джерел

"У країні є причини вважати, що на цій території дуже сильно розвинені проросійські думки. Я впевнений, що є такі дослідження у РНБО. Я 5 років працював народним депутатом і весь цей час переконувався, що там завжди були проросійські настрої. Якщо там сформується проросійська і колабораційна влада - це буде новим подразником для країни", - заявив Чижмарь

Парирував колишньому радикалу керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

"Коли ви останній раз були на Донбасі? Що таке проросійські настрої? Це така дурість! Ви стверджуєте, що Донбас - це такий собі розсадник сепаратизму, колабораціонізму і вибори там не потрібно проводити. Я хочу, щоб глядачі розуміли, що через висловлювання ось таких політиків - там і відбувається конфлікт. Вони розпалюють ось цю абсолбтно штучно створену ненависть між Заходом і Сходом країни. Ось людина - колишній народний депутат, чиновник першого рангу. Розповідає про те, що там якісь не такі настрої як йому подобаються, тому там треба скасовувати вибори. Ось це ось і є якраз той самий сепаратизм", - висловився Марчевський.

Новини за темою: Марчевський: Села на Донбасі заселяють радикалами під вибори

Нагадаємо, раніше представники молодіжного крила ОПЗЖ взяли участь у мітингу проти скасування виборів, який відбувся в Краматорську.