Через обшуки на "1+1" завтра екстрено зберуть Комітет з питань свободи слова

Народний депутат України Нестор Шуфрич

Нардеп пояснив, що не може провести засідання сьогодні, бо регламент це забороняє

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич прокоментував обшуки на "1+1". Про це він розповів у коментарі телеканалу ZIK

Коментуючи події, нардеп заявив: "Проводяться слідчі дії на підставі ухвали суду. Проводять слідчі дії представники СБУ. Поки що мені не відомо (щодо якої справи, – ред.). Є номер справи. Чого вона стосується, представники СБУ не сказали. Вони сказали, що у них є відповідні повноваження. Мною прийняте рішення завтра зібрати екстрено засідання Комітету з питань свободи слова. Чому завтра? Я сьогодні не можу це зробити. Регламент мені забороняє щодня проводити засідання Комітету".

За його словами засідання Комітету відбудеться о 14:30 з одним питанням порядку денного, а саме -  з’ясування подій, які мають місце зараз.

"Я вже запросив офіційно представника СБУ. Я вже запросив представника "1+1", юристів, безумовно, з тим, щоб вони завтра у нормальних кабінетних оумовах під час засідання Комітету розказали, в чому були причини для таких слідчих дій.
У мене одне-єдине питання  - чи було перешкоджання журналістській діяльності, чи вплинули слідчі дії на випуск програм у прямому ефірі?", - додав Шуфрич. 

Нагадаємо, у середу ввечері, 5 лютого, ведучий програми "Гроші" та керівник творчої групи департаменту журналістських розслідувань телеканалу Олександр Дубінський повідомив, що на українському загальнонаціональному телеканалі "1+1" розпочалися обшуки

В СБУ заявили, що обшуки не пов'язані з діяльністю телеканалу

Loading...