Через брак грошей в бюджеті, навіть після ухвалення закону, референдум неможливо буде провести, – політолог

Телеканал ZIK

Перенаправлення коштів бюджету з іншого блоку на проведення референдуму може з часом "вилізти боком"

В цьому році гроші на референдум в бюджеті не закладалися. А це загалом дороге задоволення. Тому воно навряд чи буде реалізоване 2020-го року.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила політолог Олександра Решмеділова.

"В цьому році гроші на референдум не закладалися. Це треба розуміти. Тому загалом, це задоволення дороге. Але воно навряд чи буде реалізоване 2020-го року. Навіть, як сказав пан Разумков, якщо це (законопроєкт про народовладдя, – ред.) буде проголосовано наступного пленарного тижня", – зауважила Решмеділова.

Водночас вона додала, що перенаправлення коштів бюджету з іншого блоку на проведення референдуму може з часом "вилізти боком".

Новини за темою: Закон про народовладдя: Експерт з конституційного права назвав, за яких умов може відбутися референдум

"Зараз значна частина видатків бюджету була направлена на силовий блок. Ми багато це критикуємо. Але з іншої сторони, коли у нас стаються катаклізми, як наприклад, на Закарпатті, коли стаються вибухи в житлових будинках, ми хочемо, щоби це працювало якнайшвидше. Відомство, яке вибудував Аваков, потребує надходжень, але ця структура працює і ми бачимо як це потрібно. Тому коли ми говоримо, щоб на чомусь заощадити, або де забрати і куди направити, то треба дивитися на те, що всі ці урізання, і медицини, наприклад, то, коли стається лихо, той самий коронавірус, то ми побачили, як різні урізання вийшли Україні боком", – прокоментувала політолог.

Нагадаємо, 18 червня депутати Верховної Ради України у першому читанні підтримали президентський законопроєкт про народовладдя та всеукраїнський референдум.

Loading...