Через 2 місяці після Дебальцевого так "облизувати" Путіна – це треба мати особливий дар, – Погребинський про "плівки Порошенка"

Михайло Погребинський

ZIK.UA

Підробити такі записи неможливо, переконаний експерт

Через два місяці після страшних подій біля Дебальцевого так під час розмови "облизувати" Володимира Путіна – це треба мати особливий дар.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Михайло Погребинський.

Політолог прокоментував оприлюднені напередодні позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем аудіозаписи із розмовами за участю людей, чиї голоси схожі на голоси попереднього президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна.

"Як на мене, це відверта розмова людини, яка хоче видати з себе друга, майже друга президента РФ, явно демонструє особливу до нього повагу, вітає його з днем 1 Травня і так далі. Я вважаю, що це частина його (Петра Порошенка. - Ред.) особистості", – зазначив Михайло Погребинський.

Експерт продовжив: "Для мене нічого дивного у тому немає. Просто треба усвідомлювати те, що це відбувається через два місяці після страшенних подій – Дебальцеве. І після того так "облизувати" Путіна – це треба мати особливий дар".

Новини за темою: У Порошенка заявили, що нові "плівки Деркача" - помста Кремля, а в Кремлі, що нічого про це не знають

Михайло Погребинський додав, що зараз є версії щодо того, що записи можуть бути підробленими. Експерт наголосив, що підробити розмову такою тривалістю із різними нюансами обговорення неможливо.

Як повідомляли, нардеп Андрій Деркач у четвер, 9 липня, оприлюднив нові записи розмов начебто п’ятого президента Петра Порошенка. На одній з них – розмова Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним від 30 квітня 2015 року.

Як зазначається, це досить миле спілкування двох президентів. Вони говорили про миротворців, про економічні проблеми Донбасу.

Порошенко дав рекомендації, як оптимізувати роботу Тристоронньої контактної групи в Мінську. Путін сказав, що передасть ці рекомендації Лаврову.

Порошенко привітав Путіна з 1 Травня. Обидва сміються, обмінюються жартами. Путін сказав, що буде вручати медалі "Героїв Праці". Порошенко сказав, що буде нагороджувати ветеранів з 70-річчям Перемоги.

Путін співчутливо цікавиться, як ситуація всередині України. Порошенко каже – вже налагоджується. В кінці дуже тепло попрощалися.Loading...