Часто позицію влади представляли дуже дивні люди, – Крюкова про спікерів від "Слуги народу"

Світлана Крюкова Скріншот відео

Ці люди не могли двох слів зв'язати, каже журналістка

"Слуги народу" часто ставили під мораторій своїх спікерів, і позицію влади представляли дуже дивні люди, які або не могли двох слів зв'язати, або виголошували заяви, які йшли у розріз з позицією президента.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка прокоментувала інформацію про те, що народних депутатів від "Слуги народу" до телеефірів готує радник з антикризових комунікацій ОП Михайло Подоляк.

"Є кілька сортів спікерів. Є спікери органічні, тобто такі, яких цікаво слухати, які роблять ефіри. Є спікери, яких слухати неможливо... Ірина Верещук належить до категорії небагатьох "слуг народу", яких хоч якось можна було запрошувати на ефіри, і які хоч якось, хоч хтось приходив взагалі, тому що ви знаєте, що "слуги народу" часто під мораторій ставили своїх спікерів, і, за великим рахунком, позицію влади представляли дуже дивні люди, які або не могли двох слів зв'язати, або несли повну ахінею у розріз з позицією президента", – зазначила Світлана Крюкова.

Новини за темою: На виборах до Верховної Ради лідирують "Слуга народу" та "Опозиційна платформа – За життя", – опитування

Як повідомляли, народних депутатів від "Слуги народу" до телеефірів готує радник з антикризових комунікацій Офісу президента Михайло Подоляк.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд просять зобов’язати Мін’юст анулювати реєстрацію свідоцтва партії "Слуга народу". 

Додамо, народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура буде просити виключити його з фракції, якщо на місцях після місцевих виборів виникне коаліція "Слуги народу" з "Європейською солідарністю".

Loading...