Чайка з Колтуновичем заявили, що допоможуть миколаївцям зменшити вартість тарифів удвічі

Владислав Чайка Фото з відкритих джерел

Кандидат в мери Миколаєва Владислав Чайка і народний депутат від Партії "Опозиційна платформа - За життя" Олександр Колтунович вийшли підтримати миколаївців на мітинг проти підвищення тарифів в місті. Політики заявили, що допоможуть припинити знущання місцевої влади над людьми і знизити тарифи вдвічі. Про це йдеться в ефірі телеканалу Newsone.

"Складно повірити, але в Миколаєві найвищі ціни на газ в Україні! Жителі міста не розуміють, як формуються тарифи. Вже не один рік ведуться судові розгляди з Миколаївською компанією "Місто для людей" (МДЛ). Люди хочуть вийти з неї, перейти в інші керуючі компанії або створити ОСББ, але це неможливо. Тому що проти цього виступає місцевий департамент ЖКГ і міська влада", - зазначив Чайка.

За його словами, люди обурені, що під час пандемії вони щодня отримують листи-погрози від МДЛ. 

"Компанія погрожує їх виселити або підвищити штраф, якщо ті не погасять свої борги. Городяни кажуть, що два роки тому потрапили під аферу чинного мера Миколаєва Олександра Сенкевича, всіх, не питаючи, визначили до компанії "Місто для людей", - підкреслив кандидат в мери.

Владислав Чайка каже, що миколаївці два роки відстоюють свої права в суді, проте компанія з владою не заспокоюється і морально на них тисне. 

"Коли бідні пенсіонери під час карантину ледве виживають на пенсію в півтори тисячі, коли на ліки потрібно витрачати шалені гроші, компанія заявляє їм, що якщо вони були винні 2 тисячі гривень, то тепер і зовсім 7, 8 тис. тощо ми з ОПЗЖ будемо дотискати це питання, терпіти знущання мера над людьми не будемо. Зробимо все, щоб тарифи значно зменшилися!" - резюмував він.