Бити нікого не можна, – Геращенко розповів про розслідування вибуху гранати у Полтаві і побиття співробітника партії Шарія

Антон Геращенко Скріншот відео

Заступник міністра переконаний, що прогрес у цих справах буде

На розслідування справ щодо вибуху гранати в офісі партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві і побиття співробітника партії Шарія у Харкові скерували найкращих співробітників поліції. Не завжди такі справи можна розкрити по гарячих слідах, проте просування буде.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Політичний експерт Володимир Кацман поцікавився у гостя ток-шоу, яким є перебіг розслідування резонансних справ, коли політичні суперечності вилилися у порушення прав, зокрема, йдеться про побиття співробітника партії Шарія та про вибух гранати, яку кинули у приміщення осередку партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві, та інші.

"Бити нікого не можна. Ні активістів, ні партії червоних, ні синіх, ні зелених. За всіма випадками, які ви повторили, – і щодо кидання гранати в Полтаві, в офіс "Опозиційної платформи – За життя", і щодо побиття активіста однієї з партій у місті Харків – є справи, їх ведемо і на них націлюються найкращі співробітники поліції. Не завжди можна такі справи розкрити по гарячих слідах. Але я думаю, що посування і просування будуть. Ці справи, дійсно, викликані політичним протистоянням між лівими, правими силами або там центристами... Але я вважаю, що бити нікого не можна", – наголосив Антон Геращенко.

Новини за темою: У поліції перекваліфікували справу про напад на члена партії Шарія

Нагадаємо, у травні, радикали атакували офіс партії "Опозиційна платформа – За життя".

У Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія. У важкому стані він потрапив до реанімації.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

А 3 липня стало відомо, що у приміщення офісу партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтаві кинули гранату.Loading...