Бужанський пригрозив запитати коаліційну угоду "СН", "Голосу" і "ЄС" у відповідь на законопроєкт про зміни до регламенту Ради

Максим Бужанський

Народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський пообіцяв зробити запит на коаліційну угоду фракцій "СН", "Європейська солідарність" і "Голос", якщо до порядку денного парламенту внесуть законопроєкт нардепа від "ЄС" Володимира Ар'єва про зміни до регламенту.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, підкріпивши скрін відповідного документа.

"Шановні колеги по фракції "Слуга народу". Якщо ось це (Проєкт Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо оптимізації процедури розгляду законопроєктів у другому читанні, - ред.) потрапить до порядку денного позачергової сесії, я офіційно звернуся до керівництва фракції і парламенту з проханням показати коаліційну угоду між "ЄС", "Голосом" і "Слугою народу"", - зазначив нардеп.

Окремо Бужанський зауважив на тому, що офіційно відповість на питання щодо того, чому з 31 жовтня минулого року "не вноситься в зал" законопроєкт 2362, який стосується продовження права отримувати середню освіту російською мовою до 2023 року.

Як повідомлялося раніше, нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що депутати від "Європейської Солідарності" проголосували за закон про відкриття ринку землі, бо їм обіцяли, що заступник міністра фінансів Світлана Воробей залишиться на своїй посаді, отримуючи доступ до фінансових потоків.

Loading...