Бужанський про напад після "Народ проти": Костюм отримав пошкодження, не сумісні з подальшою експлуатацією

Максим Бужанський Фото з відкритих джерел

"Я почуваю себе чудово"

Костюм отримав пошкодження, не сумісні з подальшою експлуатацією. А нападники – 40 осіб, у яких було кілька яєць, залишилися без них.

Так народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський прокоментував інцидент, який трапився учора вночі, після завершення політичного ток-шоу на телеканалі ZIK. Про це він заявив у кулуарах Верховної Ради України.

Трансляцію брифінгу вів телеканал ZIK.

Журналісти поцікавилися у парламентаря, як він себе почуває після інциденту та у якому стані його костюм.

"Я почуваю себе чудово, але дуже хочу їсти – не їв з учорашнього ранку. Костюм, боюся, що отримав пошкодження, не сумісні з експлуатацією подальшою. А що сталося? Що можу сказати: було 40 чоловік, у яких було кілька яєць. Тепер вони – 40 осіб без яєць", – заявив Максим Бужанський.

Журналісти поцікавилися, ким були нападники.

"Бродячі якісь, неприкаяні. Ми десь недопрацьовуємо. Повинні сидіти в інших місцях, а бродять вулицями. Нічого страшного", – заявив Максим Бужанський.

Новини за темою: Я йду для того, щоб повернутися, - Рябошапка про свою відставку

Нагадаємо, напередодні нардеп Максим Бужанський на позачерговій сесії Верховної Ради виступив із гострою критикою генерального прокурора Руслана Рябошапки. На цьому ж засіданні Рябошапку відправили у відставку.

Ввечері того ж дня Максим Бужанський, який є резонером у політичному ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK, написав у своєму телеграм-каналі про те, що після завершення ефіру готується провокація.

"О 16 годині мене попередили, що готується провокація після вечірнього ефіру "Народ проти". І справді, о 0 годин 30 хвилин, натовп персонажів, осіб 35-40, із битами, які представилися ветеранами полку "Азов", і прибули на автомобілях АА1154ХІ "Міцубісі" L200 чорний, АА0714 ХА білий "Мерседес-спринтер", за допомогою декількох яєць здобув переконливу перемогу над моїм костюмом", – написав Максим Бужанський.

Читайте також: "Позачергове засідання Ради 5 березня: Як оголошували недовіру генпрокурору Рябошапці".

Loading...