live

"Я думаю, що це офіційна заява про те, що у них буде центристська ідеологія": Погребинський про новий курс Зеленського

Михайло Погребинський

ZIK.UA

Погребинський заявив, що Порошенко ніколи не був прозахідним, антиросійським і націоналістом

Бути між Росією та Заходом – це непогано, я можу це підтримати. Я теж за незалежну проукраїнську позицію, це зрозуміло. Просто я за цим не бачу чогось змістовного. Я вже не говорю, що бути між Медведчуком і Порошенком – неможливо.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політолог Михайло Погребинський.

Політолог вважає, що заяву Вадима Карасьова про те, що Зеленський вибере центристський курс і спробує між народним депутатом Віктором Медведчуком і експрезидентом Петром Порошенком знайти компроміс і стратегічну платформу, можна вважати офіційною заявою президентської команди.

"Я думаю, що це офіційна заява про те, що у них буде центристська ідеологія. При чому, вона не розшифрована. Ось Вадим Карасьов, він розшифровує, що мова в цьому центризмі йде між Росією та Заходом. Вона має бути не проросійською, і не прозахідною. Це непогано, я можу це підтримати. Я теж за незалежну проукраїнську позицію, це зрозуміло. Просто я за цим не бачу чогось змістовного. Я вже не говорю, що бути між Медведчуком і Порошенком – неможливо", – сказав Погребинський.

Ба більше, додав політолог, що у Порошенка реально ніколи не було й немає ідеології.

"Порошенко – це та людина, яка має відповідати за свою злочинну діяльність. Насамперед, як мені здається, просто серйозно відповісти. Зовсім не ходити у парламент, а сидіти у зовсім іншому місці. Ніякої ідеології у Порошенка реально не було й немає. Ніякий він не прозахідний, не антиросійський, і ніякий він не  націоналіст. Він просто людина, яка все життя піклувалася про те, щоб збільшувати свої активи, капітали. Його ідеологія – це його бізнес", – акцентував  Михайло Погребинський.

Нагадаємо, відомий український політолог Вадим Карасьов заявив, що курс Зеленського – не проросійський і не прозахідний курс, а це спроба між народним депутатом Віктором Медведчуком і експрезидентом Петром Порошенком знайти компроміс і стратегічну платформу. Також Карасьов вважає, що після звільнення Андрія Богдана політична та стратегічна повістка Офісу президента буде більш виражена. 

 

Loading...