Бурміч: Щоб вивести Україну з кризи, потрібно прийняти закон "Про опозицію"

Анатолій Бурміч

Фото з відкритих джерел

Не секрет, що корупція в Україні набула масштабів національної катастрофи. Народний депутат від Партії "Опозиційна платформа - За життя" Анатолій Бурміч запропонував президенту Володимиру Зеленському, керівникам Верховної Ради та РНБО свій план виходу держави з кризи. Про це він повідомив у своєму блозі.

"Корупціонери не просто розкрадають і розорюють країну - вони ще й підробляють зрадою на догоду геополітичним інтересам інших країн і грабіжницьким інтересам транснаціональних компаній. Не всім корупціонерам і зрадникам дають іноземне громадянство, але ті, хто удостоєний, з подвоєною силою грабують і зраджують, зраджують і грабують. Це все відбивається на нашому житті, цінах, тарифах, бюджеті, робочих місцях", – зазначив він.

За словами Бурміча, в цих умовах логічно створити незалежну від влади вертикаль органів, які могли б "боротися з цим злом".

"Я повністю підтримую створення НАБУ, САП, ВАКС, НАЗК. Але давайте подивимося, з чого почали наші борці з корупцією і ті, хто за ними стоїть. Повністю ігноруючи українську Конституцію, творці антикорупційних органів намагаються боротися з корупцією головними законами країни. Це як? І коли Конституційний суд прийняв цілком прозоре і законне рішення про неконституційність призначення глави НАБУ, а Окружний адміністративний суд це рішення підтримав, подивіться, що почалося в пресі і владних структурах. І питання презумпції невинності теж ніхто не відміняв", - написав парламентарій.

Він пояснив, що Конституційному суду потрібно було прислухатися до думки вищого судового органу країни, внести зміни до законів про антикорупційні органи, повернути країні суверенітет і зайнятися дійсно боротьбою з корупцією, а не її імітацією.

Народний депутат вважає, що треба зробити їх незалежними, але не від України, а від виконавчої гілки влади. В іншому випадку "вищою інстанцією істини" в нашій країні буде посольство США, Керівник англійської МІ-6, Сорос або грантоїди.

"У мене конкретна пропозиція влади щодо виходу з цієї кризи. Пропоную прийняти закон "Про опозицію", в якому слід вказати, що голів антикорупційних органів призначає опозиція, замість іноземних експертів – експерти від опозиції. У цьому випадку суверенітет дотриманий, незалежність від влади теж. І я гарантую, що корупції у владних структурах не буде. Цим ми повернемо довіру громадян, наповнимо бюджет, створимо позитивний інвестиційний клімат. До речі, я розмовляв з представниками антикорупційних органів, і вони цю ідею підтримують. Пане Президенте, керівники Верховної Ради, РНБО, замість істерії зверніть увагу на цю пропозицію. Давайте дійсно почнемо боротися з корупцією, а не займатися її імітацією, грабунком населення і знищенням суверенітету!" - резюмував Анатолій Бурміч.