Бурміч: Підписання президентом закону "Про Службу зовнішньої розвідки" – некомпетентність або диверсія

Фото з відкритих джерел

Підписаний президентом Володимиром Зеленським закон "Про Службу зовнішньої розвідки" є або некомпетентністю або диверсією. Таку думку у своєму особистому блозі висловив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Анатолій Бурміч.

"Президент України підписав Закон "Про Службу зовнішньої розвідки" за №2414-д.Як відомо, зовнішня розвідка будь-якої держави створюється, щоб здобувати інформацію за кордоном, до якої не можуть дотягнутися всі внутрішні, правоохоронні, інші державні органи та організації, а також органи безпеки", – нагадав парламентар.

Він зазначив, що підписаний Закон в оновленому вигляді передбачає виведення Служби зовнішньої розвідки з-під контролю українських гілок влади та створення територіальних підрозділів.

"Тепер українська зовнішня розвідка працюватиме на території України і буде непідконтрольна нашій державі, вона буде незалежною.

Зазвичай на території України працюють іноземні, в основному ворожі нам розвідки – вони теж не підконтрольні нашій державній владі. То що це Ви створили, пане Президенте, разом з монобільшістю?" – задався питанням політик.

На його думку, після вступу закону в дію та введення СВР з-під контролю держави буде невідомо, в чиїх саме інтересах вона тепер працює.

"За всіма ознаками це аналог іноземної розвідки, який буде працювати на території України невідомо у чиїх інтересах за кошти нашого державного бюджету. Це дрімуча некомпетентність чи диверсія? А як же суверенітет? Дайте, будь ласка, відповідь українському суспільству", – закликав президента Анатолій Бурміч.