Новини » Політика Читать эту новость на русском

Були кандидати, які чули про цілодобовий режим роботи і йшли, – Арахамія про нового очільника МОЗ

Давид Арахамія Фото з відкритих джерел

29 березня у Верховній Раді було зареєстровано проєкт постанови про звільнення Іллі Ємця з посади міністра охорони здоров'я

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що на посади міністра охорони здоров'я, міністра фінансів та енергетики будуть призначені люди, готові працювати три місяці цілодобово у зв'язку зі складною ситуацією в Україні.

Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

За його словами, деякі кандидати відразу відмовлялися від посади, почувши такі вимоги.

"Умовою для призначення всіх міністрів взагалі – це їх розуміння, що перші три місяці вони не будуть мати вільного часу, спілкування із сім'ями, треба працювати цілодобово. Якщо людина погоджувалась свідомо – ми розмовляли далі. Були кандидати, які тільки почули такі умови праці і пішли", – заявив Арахамія.

Новини за темою: У МОЗ назвали регіони, де зафіксована найбільша кількість хворих на COVID-19

Він додав, що кандидатів на посади керівників МОЗ, Мінфіну і Міненерго пропонували як в Офісі президента, так і в Кабміні.

"Це комбінована модель. Колегіально, у тому числі і запрошуючи мене як представника фракції, колегіально вирішували, кого відбирати. А потім вчора ми ще робили знайомство з фракцією", – додав Арахамія.

Новини за темою: Кількість хворих на COVID-19 в Україні зросла до 480 людей, - МОЗ

Народний депутат Ірина Геращенко 29 березня повідомила, що очільник Міністерства охорони здоров'я Ілля Ємець та голова Міністерства фінансів Ігор Уманський подали у відставку.

Повідомлялося, що у неділю на нараді керівництва Верховної Ради розпочалася зустріч із кандидатами на посади міністра енергетики - Ольгою Богуславець, охорони здоров'я - Максимом Степановим і фінансів - Сергієм Марченком.

Тим часом, на сайті парламенту зазначалося, що 29 березня у Верховній Раді було зареєстровано проєкт постанови №3273 про звільнення Іллі Ємця з посади міністра охорони здоров'я.

 

Loading...