live

Будівельна галузь, децентралізація та житлово-комунальна сфера: Денис Шмигаль назвав, над чим працюватиме на посаді міністра

Денис Шмигаль

Укрінформ

Є відповідна постанова і доручення розробити Житловий кодекс до кінця року

Будівельна галузь, децентралізація, житлово-комунальна сфера і розвиток регіонів – це основні напрямки, якими зараз займається міністерство розвитку громад.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив міністр розвитку громад і територій України Денис Шмигаль.

Денис Шмигаль зізнався, що він є прихильником ринкових методів, прозорості, та простоти в рішеннях і відношеннях з місцевим самоврядуванням і з державною владою.

Також він розповів, які реформи планує втілити на посаді міністра:

"Щодо реформ і продовження руху, якщо ми говоримо зараз по галузях, то будівельна галузь, децентралізація, житлово-комунальна сфера, розвиток регіонів – це основні напрямки, якими займається міністерство", – повідомив Денис Шмигаль.

Новини за темою: Скільки шахт можуть закрити в Україні: Шмигаль назвав цифру

Він додав, що зараз готується реформа в будівельній галузі, і вже наступного тижня вона буде презентована президентом та прем'єром.

"Щодо житлово-комунальної сфери, бачення є, будуть підготовлені тези, буде підготовлена стратегія і також це буде представлено. В сфері житлового будівництва, житлових відносин, давно назріла також реформа в частині створення Житлового кодексу. Є відповідна постанова, є доручення розробити Житловий кодекс до кінця року. Також цим займатися", – сказав міністр розвитку громад.

А найяскравіша реформа, якою буде займатися міністерство, за словами Шмигаля, – децентралізація.

"В цьому році ми завершимо головний етап, сформує громади і проведемо вибори", – додав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що реформа децентралізації продовжуватиметься. Він не виключає створення спеціальної служби підтримки, куди представники територіальних громад можуть звернутися.

Loading...