Будемо захищати економіку України: Партія "За майбутнє" оголосила про участь у місцевих виборах

Народний депутат України, лідер партії "За майбутнє" Телеканал ZIK

Партія "За майбутнє" підтримує розвиток регіонів

Політичний порядок денний в Україні наразі формує фракція монобільшості. Однак необхідність у досвідчених політиках не зникла. Рік після парламентських виборів продемонстрував, що нові обличчя у владі не завжди в змозі подолати існуючі суспільно-політичні виклики, тому політична партія "За майбутнє" вирішила йти на місцеві вибори з підтримкою розвитку регіонів.

Про це йшлося в сюжеті телеканалу ZIK.

Відсутність прогресу, подальший економічний спад, нові кредитні зобов’язання перед МВФ змусили депутатів-мажоритарників об’єднатися і створити політичну партію "За майбутнє".

"Ми вирішили зробити партію "За майбутнє", партію, яка буде захищати економіку України, українських виробників. Захищати від всіх. У незалежності від тих угод, які були підписані до цього часу з різними міжнародними організаціями не на користь України", – заявив  народний депутат України, лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця й додав, що партія створюється, базуючись на регіонах України.

Новини за темою: Місцеві вибори будуть "криваві" політично, – Тетяна Проторченко

Приєднався до політсили і черкаський мер Анатолій Бондаренко. Під час карантину він особисто переконався, що першочерговим завданням партії має стати завершення децентралізації, щоб місцева влада могла сама розпоряджатися коштами.  Також, за словами мера Черкас, найближчим часом партія планує сформувати професійну команду.

"В нашій команді будуть виключно професіонали, патріоти і ті люди, які дбають про розбудову міст. Ті, яких ми щоденно бачимо, ті, які забезпечують життєдіяльність громади", – наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Представники партії переконані, лише справжні професіонали можуть реалізувати реформи. Відтак розпочинають передвиборчу боротьбу.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський порушив питання підготовки до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року, та доручив уряду продумати механізми для безпеки громадян.

Раніше повідомляли, що у Центральному виборчому комітеті наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

 

 Loading...