live

Буде катастрофа і шквал побутових убивств, – Бужанський про дозвіл на вільне володіння зброєю

Максим Бужанський Фото - скріншот

"Ми легально озброїмо бродячі банди"

Якщо дозволити українцям володіти зброєю, це буде катастрофа для нашої країни в нинішній соціальній та правовій ситуації.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Макс Бужанський.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася, чи варто зараз в Україні дозволити вільно володіти зброєю. Макс Бужанський заявив, що категорично не погоджується із такою ініціативою.

"Я вважаю, що це буде катастрофа для нашої країни в нинішній соціальній та правовій ситуації – роздати зброю. Усе, чого ми цим доб'ємося, ми легально озброїмо бродячі банди так званих патріотів, щоб не образити справжніх патріотів. Більше нічого. І в десятки разів збільшимо шквал побутових убивств, які будуть відбуватися в спальних районах, коли всі в багатоповерхівках почнуть по п'яній з'ясовувати між собою відносини", – заявив Макс Бужанський.

Новини за темою: Макс Бужанський у програмі "HARD з Влащенко", – повне відео

Нардеп продовжив: "Дивіться, у нас всі кивають на Захід, на США, але забувають про те, що там спочатку осередками суспільства були загони самооборони озброєної, а потім вони надбудували над цим державність. А ми йдемо чомусь по зворотному шляху. У нас є державність, ми констатуємо те, що держава не відпрацьовує на 100%, і ми намагаємося це компенсувати, і давайте громадяни самі будуть себе захищати. А як вони будуть себе захищати? Як це буде відбуватися?".

Парламентар наголосив, що просто роздати людям зброю не можна, оскільки проблема полягає у тому, що в країні немає жодної системи стосовно цього питання.

Як повідомляли, настоятеля одного з храмів Рівненської області спіймали на торгівлі військовими засобами ураження, незаконно вивезеними із району проведення операції Об'єднаних сил.

Нагадаємо,  нещодавно у Миколаєві співробітники Служби безпеки України блокували незаконний збут зброї та засобів ураження, який організували колишні військові Збройних сил.