Будь-який напад має бути розслідуваний, – Власенко про побиття співробітника партії Шарія

Сергій Власенко Скріншот відео

Таким діям слід дати правову оцінку, наголосив нардеп

Будь-який напад на будь-якого громадянина України, незалежно від політичних, расових, етнічних чи інших переконань, має бути розслідуваний.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина"), заступник голови партії "Батьківщина" Сергій Власенко.

Парламентар, коментуючи напад на співробітника партії Шарія у Харкові та його жорстке побиття, наголосив: "Я вважаю, що будь-який напад на будь-якого громадянина України, незалежно від політичних, расових, етнічних, будь-яких інших переконань і так далі, повинен бути розслідуваний. І цьому повинна бути дана правова оцінка".

Новини за темою: Це не хуліганство, статтю потрібно перекваліфікувати, – Верещук про побиття члена партії Шарія

Сергій Власенко додав, що такою є позиція політичної сили, яку він представляє.

Нагадаємо, у Харкові в ніч з 24 на 25 червня невідомі з битами напали на співробітника партії Шарія.

Постраждалого хлопця звуть Микита. 17 червня він вів колону в Києві, після чого на його адресу почали надходити погрози з боку Нацкорпусу. Через деякий час хлопець звернувся в поліцію по допомогу, а вже за кілька годин його намагалися вбити.

Невідомі з битами застали співробітника партії Шарія біля його будинку, коли він був один. Били переважно по голові. У важкому стані він потрапив до реанімації.

В ефірі телеканалу ZIK Анатолій Шарій відкрив нові подробиці інциденту.

Згодом стало відомо, що поліція перекваліфікувала статтю у справі про напад на члена партії Шарія Микиту Роженка в Харкові.

Додамо, 2 липня блогер Анатолій Шарій повідомив про побиття "Нацкорпусом" у Вінниці прихильника його політичної сили.

Loading...