Британія готова профінансувати ВМФ України на 1,4 млрд євро, – Зеленський

Україна і Британія мають підписати Меморандум про розвиток українського ВМФ

Президент України Володимир Зеленський

Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна та Велика Британія підпишуть Меморандум про розвиток Військово-морського флоту на 1,25 млрд фунтів стерлінгів (1,4 млрд євро). Про це очільник держави повідомив під час візиту до Сполученого Королівства в коментарі "Інтерфакс-Україна".

За словами Зеленського, меморандум є стратегічним документом для України. "Важливий стратегічний документ. Будемо на військово-морській базі, підпишемо цей меморандум на суму 1,25 млрд фунтів стерлінгів. Ми всі вірили, що знову з'явиться Військово-морський флот в Україні. І мені здається, що це такий важливий сильний крок", – сказав президент.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський розпочав офіційний візит до Великої Британії. У рамках візиту заплановано провести низку зустрічей та підписати двосторонні документи.

Новини за темою: Кулеба розповів, яких результатів очікує Україна після візиту Зеленського в Британію

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що під час візиту Зеленського до Лондона Україна та Британія мають підписати договір про політичну співпрацю. За його словами, новий документ базується на положеннях Угоди про асоціацію з ЄС.

Loading...