Брехати не буду: Зеленський заявив, що не знає, коли відбудеться зустріч лідерів "нормандської четвірки"

Президент сподівається на проведення переговорів політичних радників найближчим часом

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не знає дати зустрічі лідерів "нормандської четвірки", адже ще невідомо про дату переговорів їхніх радників. Про це очільник держави повідомив під час пресконференції у Словаччині, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами Зеленського, він сподівається на зустріч лідерів "нормандського формату" після продуктивних переговорів радників. "Я не знаю, коли буде ця зустріч (радників лідерів країн, – ред.), у мене є інформація, що найближчим часом. Я не знаю, коли буде зустріч лідерів, тому брехати не буду. Я знаю, що після результативної зустрічі радників... наступною буде зустріч лідерів", – сказав президент.

Нагадаємо, 15 вересня Володимир Зеленський анонсував зустріч лідерів країн "нормандського формату". Тоді він заявив про можливе проведення наступної зустрічі політичних радників протягом 10 днів, але додав, що не може обіцяти.

Новини за темою: У Кремлі підтвердили зустріч "нормандської четвірки" в осяжному майбутньому, але з однією зачіпкою

Раніше повідомлялося, що в Офісі президента анонсували нову зустріч радників лідерів країн-учасниць "нормандського формату". За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, сторони вже домовилися про проведення переговорів.

Loading...