Брат Трампа намагається через суд заблокувати випуск ще однієї книги

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Ця книга порушує порушує угоду про конфіденційність

Молодший брат президента США Дональда Трампа, Роберт, подав до суду позов із вимогою заборонити публікацію книги, яку написала племінниця глави Білого дому Мері Трамп. Про це повідомляє CNN із посиланням на копію позову.

"Молодший брат президента Трампа подав позов у вівторок, 23 червня, аби спробувати заблокувати публікацію книги, яку написала племінниця президента Мері Л. Трамп", - йдеться у повідомленні.

У позовній заяві, Роберт Трамп заявляє, що вихід книги Мері Трамп "Забагато та ніколи не достатньо: Як моя родина створила найнебезпечнішого чоловіка у світі" порушує угоду про конфіденційність.

За словами адвоката племінниці Трампа, метою цього позову є заборонити випуск книги, в якій будуть розписані деталі, "які дуже важливі для громадськості".

У видавництві Simon & Schuster зазначили, що книга змальовує "викривальний й авторитетний портрет Дональда Трампа та його токсичної родини".

Новини за темою: Скандал у США: Мемуари Болтона викривають Трампа у залученні іноземних держав у президентські вибори

Нагадаємо, аналітики Оксфорду зробили прогноз, згідно з яким американський президент Дональд Трамп може програти на виборах восени 2020 року.Loading...