Борис Філатов: Президенту необхідно визначитися - він з країною чи з Коломойським

Мер Дніпра Борис Філатов Фото з відкритих джерел

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив в ефірі одного з каналів, що ті, хто записується в партію "За майбутнє" олігарха Ігоря Коломойського, повинні розуміти, що будуть захищати в першу чергу інтереси її бенефіціара, передає "Наше Місто".

"Зараз через проблеми Коломойського з американським правосуддям, ті, хто думає, що він сховається в його партії, і йому там буде добре – або за якісь плюшки, або за гроші, або за телеефіри, він, в тому числі, може заїхати під акт RICO (закон США про рекетовані і корумповані організації, - ред.). Потрібно не забувати, що зараз діє імперативний мандат. І Ігор Валерійович, який готовий розмінювати всіх на всіх, і продати будь-що – навіть найсвятіше для людини, він завтра їх покличе і скаже: "Хлопці, дивіться: ось імперативний мандат. Ви всі у мене лежите ось тут в кишені", - сказав Філатов.

Разом з тим, додав він, реакція центральної влади на розвиток ситуації з проблемами олігарха в американському правосудді буде показовою для людей. Президенту необхідно визначитися - він з країною чи з Коломойським.

Loading...