Борис Філатов: Країна потребує представництва територіальних громад у парламенті

Мер Дніпра Борис Філатов Фото з відкритих джерел

Партія "Пропозиція" – нова програмна політсила, яка стрімко набирає рейтинг по всій країні.

За словами одного із засновників партії, мера Дніпра Бориса Філатова, це пов'язано в першу чергу з тим, що люди зіткнулися з масовим розчаруванням у так званих нових обличчях і при цьому не хочуть голосувати за "старих" політиків. 

Разом з тим "Пропозиція" є насамперед партією місцевого самоврядування. Її завдання – об'єднувати людей по всій країні в боротьбі за права громад, які системно порушуються центральною владою.

Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив в ефірі ток-шоу "Голос народу" на "112 каналі".

Він підкреслив, що партія не створена для того, щоб мери переобралися на місцевих виборах. Оскільки після ефективної боротьби з епідемією коронавірусу лідери територіальних громад і без того мають високі рейтинги. Філатов переконаний: представникам місцевого самоврядування нічого ділити, а переговори ведуться не тільки серед мерів.

"Ми піднялися вище наших амбіцій і вирішили об'єднати зусилля, щоб відстоювати права місцевого самоврядування. "Пропозиція" означає, що ми – не влада і не опозиція. Ми ходимо кожний день ногами по землі і можемо запропонувати свій порядок денний не тільки на місцеві вибори, але й на вибори всеукраїнські. Ми дуже близькі до людей, вони розуміють, що ми пропонуємо те, що можна помацати руками. Країна потребує представництво територіальних громад у парламенті", — заявив Борис Філатов.

При цьому він підкреслив, що при кожному зі сценаріїв мери залишаться локомотивами у своїх територіальних громадах.

Loading...