Боррель: Безвізу України з ЄС нічого не загрожує, але ситуація із САП може на це вплинути в майбутньому

Жозеп Боррель

Фото з відкритих джерел

Ситуація навколо САП може мати якийсь вплив не раніше наступного звіту про дотримання вимог для безвізу

Верховний представник Євросоюзу у закордонних справах і політиці безпеки Жозеп Боррель заявив, що сьогодні загроза для безвізового режиму України з ЄС відсутня, адже Київ відповідає всім необхідним вимогам. Про це він сказав під час пресконференції, повідомляє "РБК-Україна".

"Це складне питання. Що стосується призупинення безвізового режиму, то в ЄС є відповідний механізм, в рамках якого готуються регулярні звіти про дотримання вимог. Останній такий звіт був датований 20 липня 2020. Згідно з цим звітом було підтверджено, що Україна відповідає всім орієнтирам, пов'язаним із безвізовим режимом. До цього дня так є, це було підтверджено", - сказав Боррель.

Новини за темою: Загрози перегляду безвізу України немає, - МЗС

Водночас він зауважив, що у звіті також звертали увагу на важливість подальшої ефективної та незалежної роботи антикорупційних органів та утримання від політизації правоохоронних органів.

Новини за темою: Зеленський обговорив з Боррелем створення майданчика для перемовин щодо Криму

Нагадаємо, раніше Верховний представник Європейського Союзу у закордонних справах і політиці безпеки Жозеп Боррель заявив, що ЄС готовий надати Україні 1,2 млрд євро кредиту, однак для цього потрібно виконати одну умову.Loading...