live

Бородянський уособлює все те, проти чого ми голосували, – Бужанський

Народ проти. Макс Бужанський

Зараз настав момент очистити партію "Слуга народу" від тих людей, які не розділяють тези президента

Міністр культури уособлює все те, проти чого ми голосували.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив резонер, народний депутат України Макс Бужанський.

Нардеп зауважив: очевидно, що зараз настав момент очистити партію "Слуга народу" від тих людей, які не розділяють тези президента про те, що корумповані представники попередньої влади повинні хоч весною, хоч зимою бути притягнуті до відповідальності, які піддали сумніву тезу президента про те, що закон про функціонування державної мови має бути вивчений, проаналізований і направлений на аудит, і від тих, які готові продовжувати війну, розпалювати ворожнечу і наслідувати політику Порошенка.

"Якщо ті люди кажуть, що їх це не цікавить і їм це не потрібно, мені здається, що партії "Слуга народу" вони також не потрібні", – сказав Макс Бужанський.

За його словами, не потрібні "Слузі народу" й ті люди, які проти свободи слова в Україні.

"Найголовніше, зрештою, свобода слова. Скажіть мені, будь ласка, якби вам на виборах показали Бородянського, то кому б взагалі прийшло до голови за це голосувати... Міністр культури, ще раз повторю, уособлює все те, проти чого ми голосували. 73% виборців прийшли натиснути кнопку, щоб такого більше не було навіть в теорії. А ми отримали на практиці. То скажіть, потрібне очищення чи ні?" – підкреслив Бужанський.

Новини за темою: Дубінський: Бородянський повністю профнепридатний, весь його функціонал полягав в отриманні відкатів

Він також додав, що особисто готовий "пройти перевірку по усіх пунктах".

"Я певен, що і мої колеги також готові відповісти на усі ці питання. Давайте кожен відповість на питання. Беремо президентську програму, дивимося, що було записано і що робив кожен із нас. Тоді питання з собаками і проститутками буде двадцять п’ятим. Це нікого не цікавить, це дурниці", – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, 17 січня Міністерство культури, молоді та спорту України представило законопроєкт про дезінформацію. Документ спрямований на підвищення рівня медіаграмотності населення, органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Проєкт передбачає покарання за поширення недостовірної інформації - від адміністративних штрафів до позбавлення волі.

Тим часом представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Харлем Дезір висловив занепокоєння з приводу низки положень українського законопроєкту про протидію дезінформації.

Раніше Бородянський повідомив, що законопроєкт про дезінформацію перебуває на фінальній стадії розробки та майже готовий для представлення до другого етапу обговорення.

Нещодавно телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський, коментуючи закон про дезінформацію, заявив, що в голови Мінкульту Володимира Бородянського раптом прокинулося бажання закрити рота своїм колегам, особливо тим, які не хвалять його.Loading...
Loading...
Loading...