Бондаренко: До літа українці можуть залишитись без достатньої кількості харчів, а далі що – продуктові картки?

Олена Бондаренко Фото - скріншот

"Забезпечити державу харчами – це питання національної продовольчої безпеки"

Перед Кабінетом міністрів стоїть завдання ввести обмежувальні заходи на вивезення продуктів харчування за кордон.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка попередніх скликань Олена Бондаренко.

"Забезпечити державу продуктами харчування – це питання національної продовольчої безпеки. Зараз вже з усіх екранів ми чуємо від політиків, від експертів, що країна на експорт вивозить більше, ніж раніше. Це говорить про те, що ми до літа можемо залишитися без продуктів харчування в достатній мірі для кожного з нас. Далі що – продовольчі картки?" – заявила Олена Бондаренко.

Новини за темою: Найстрашніше, що в уряду немає плану виходу з карантину, – Шуфрич

Гостя ток-шоу продовжила: "Зараз перед Кабміном стоїть завдання ввести обмежувальні заходи на вивезення продуктів харчування за кордон. Ніхто не чухається вже третій тиждень поспіль. Найголовніше – ми просто просимо, рекомендуємо, вимагаємо, а віз і нині там".

Як повідомляли раніше, торговий представник України Тарас Качка заявив, що Україна може збільшити кількість експортних поставок аграрної продукції, і можливостей у держави для цього наразі достатньо.

2 квітня на позачерговому засіданні Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону на експорт гречки до 1 липня 2020 року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України заборонив експорт товарів протиепідемілогічного призначення для запобігання поширенню на території України коронавірусу. 

Loading...