Кузьмін: Зеленський своїм указом дозволив військам НАТО готувати війну з РФ на території України

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський на весь рік допустив іноземних військових на територію України, наголосив парламентар

Чинна українська влада дає можливість іноземним шахраям викачувати з України ресурси, а також забезпечує західним військовим можливість використовувати українську територію як плацдарм для війни з Росією.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

"На 2020 рік президент Зеленський підписав указ, яким дозволив на території України проведення військових навчань країн НАТО протягом 366 календарних днів, тобто всього цього високосного року. Іншими словами, президент Зеленський своїм указом допустив на територію України іноземні війська, іноземні бойові літаки, іноземні кораблі, іноземних військових і дозволив їм тут перебувати всі 366 днів. Після цього ВРУ, я маю на увазі цю "монобільшість", що працює в "турборежимі", з їхніми союзниками з "ЄС" – БПП проголосували закон, яким ратифікували та надали указу Зеленського силу закону, що дозволяє ці так звані навчання", – зазначив парламентар і додав, що президент підписав закон і допустив на українську територію 18 тисяч іноземних військових, які можуть брати участь у таких навчаннях. Ренат Кузьмін зауважив, що польоти над Києвом – це і є частина таких навчань.

Новини за темою: Росія підняла винищувачі через американські бомбардувальники над Україною

Парламентар риторично поцікавився, як має відреагувати українське суспільство на польоти американської бойової авіації над українськими містами та що відпрацьовували військові НАТО у небі над Україною. Ренат Кузьмін каже, що очевидним є те, що військові НАТО відпрацьовували, як воювати з Росією, та застеріг, що це містить небезпеку для України, позаяк воювати з РФ війська НАТО хочуть на українських територіях.

Нагадаємо, 14 серпня 3 стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США В-52Н у супроводі винищувачів Повітряних Сил ЗСУ ввійшли в повітряний простір України для патрулювання неба. Тоді в ЗСУ повідомили, що такі заходи будуть проводити регулярно.

Згодом стало відомо, що Росія підняла свої винищувачі через патрулювання американських бомбардувальників в небі над Україною. Російські радари виявили судна над акваторією Чорного моря.

Як повідомляли, 23 вересня стратегічні бомбардувальники США В-52Н увійшли в повітряний простір України.