Бойко: Влада повинна забезпечити членів виборчих комісій належними засобами захисту, а не маніпулювати карантинними зонами

Народний депутат від ОПЗЖ Юрій Бойко Фото з відкритих джерел

Влада повинна забезпечити членів виборчих комісій належними засобами захисту, а не маніпулювати карантинними зонами. З таким закликом звернувся до влади Співголова фракції "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко, наголосивши на важливості забезпечити засобами протиепідемічного захисту членів виборчих комісій на час проведення місцевих виборів, призначених на 25 жовтня, повідомляє пресслужба партії.

"На місцевих виборах десятки тисяч людей – членів дільничних і територіальних виборчих комісій – цілодобово перебуватимуть у контакті з людьми. Кабінет міністрів прийняв Постанову щодо забезпечення їхньої безпеки і розписав всі заходи для її здійснення. Правда, фінансування переклали на місцеву владу, а де вона повинна взяти гроші – забули сказати", – зазначив Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що це питання необхідно вирішити негайно, і Кабмін повинен знайти механізм, щоб на рахунках місцевих бюджетах з’явилися необхідні кошти.

"До місцевих виборів залишилося менше місяця, і за цей час влада повинна забезпечити членів комісій засобами захисту та гігієни, критично важливими для них. Бо сьогодні вони не знають, що робити: купувати все це самостійно чи держава все ж таки потурбується про їхню безпеку, а отже й про захист громадян", – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

Політик закликав зробити висновки з негативного досвіду з Фондом боротьби з коронавірусом, кошти з якого витрачаються на різні потреби, а протиепідемічні заходи залишаються недофінансованими.

"Я закликаю уряд зробити все необхідне, щоб кошти дійшли до виборчих комісій. Це дуже важливі вибори для України. І на прикладі таких країн, як Польща, ми бачили, що можна нормально організувати безпечну роботу членів комісій і провести голосування. Тож треба це зробити і не дати зірвати вибори", – наголосив Юрій Бойко.