Новини » Політика Читать эту новость на русском

Бойко: Тільки Чайка здатний поліпшити медобслуговування, дороги і роботу ЖКГ в Миколаєві

Співголова ОПЗЖ Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Співголова партії "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Юрій Бойко закликав жителів Миколаєва у другому турі виборів мера голосувати за кандидата від ОПЗЖ Владислава Чайку. За словами політика, саме він і місцева команда політсили здатні змінити життя міста. Про це Бойко написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Дорогі миколаївці! За останні роки ми з вами, як і мільйони інших українців, стали заручниками ситуації, коли до влади прийшли базіки і дилетанти. За цей час кожен зрозумів, що нинішня влада не здатна забезпечити нормальну життєдіяльність не тільки рідного міста, а й усієї України", - зазначив він.

Парламентарій підкреслив, що зараз настав час змінити все на краще. Юрій Бойко подякував миколаївцям, завдяки підтримці яких кандидат в мери Миколаєва від ОПЗЖ Владислав Чайка пройшов у другий тур.

"Упевнений, що тільки кандидат від нашої партії і Миколаївська команда ОПЗЖ здатні змінити життя міста - навести порядок і нормалізувати тарифи і медицину, поліпшити дороги і роботу ЖКГ", - заявив нардеп.

Бойко переконаний, що миколаївці гідні кращого життя, і міська команда ОПЗЖ доведе, що це можливо.

"Закликаємо вас прийти на вибори 22 листопада і проголосувати за кандидата від нашої партії - Владислава Чайку!" - резюмував політик.