Бойко: "Опозиційна платформа - За життя" боротиметься за права людей, яких сьогодні влада позбавляє права голосувати

Народний депутат Юрій Бойко Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" боротиметься за права людей, яких сьогодні влада позбавляє права голосувати. Про це Співголова партії Юрій Бойко заявив у Сєвєродонецьку під час зустрічі з жителями Луганщини.

За інформацією пресслужби політсили, у поїздці регіоном Юрія Бойка супроводжують народні депутати Сергій Дунаєв та Юлій Іоффе.

На зустріч з Юрієм Бойком приїхали жителі Лисичанська, Рубіжного, Попасної, Попаснянського, Станично-Луганського, Старобільського, Біловодського та Новоайдарського районів. У всіх до політика одне запитання: чому влада позбавила їх законних прав обирати місцеву владу.

"Єдина причина, чому це сталося, - тому що влада, не виконавши своїх обіцянок, боїться і розуміє, що її чекає колосальний провал. І він буде не тільки на Донбасі, а по всій Україні. Вони обдурили людей. Немає ні миру, ні боротьби з бідністю, немає нормальних комунальних тарифів, та власне все, що обіцяв президент, йдучи до влади, він і його "слуги" не виконали", – сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що особливий цинізм влади у тому, що в ОТГ, де ЦВК своїм рішенням скасувала вибори, працюють підприємства, школи, лікарні, люди ходять на роботу, народжуються діти - це абсолютно мирні території.

"Жодного відношення до проблем, пов'язаних з безпекою, ці райони не мають. І забороняти людям обирати місцеву владу тут - це, звичайно, ляпас і жителям Сєвєродонецька, і Лисичанська, і Волновахи у Донецькій області", – підкреслив Юрій Бойко.

Співголова партії запевнив, що "Опозиційна платформа - За життя" не залишить людей і надасть їм всю необхідну політичну та юридичну підтримку.

"Ми пішли до суду, ми зареєстрували заяву про вчинення злочину у ДБР, ми зараз збираємо голоси до петиції на сайті Президента України. І будемо боротися за права людей, яких сьогодні позбавили права голосувати й обирати місцеву владу", - сказав Юрій Бойко.

Нагадаємо, 8 серпня ЦВК на основі висновків, направлених у Комісію керівниками ВЦА Луганської та Донецької областей, прийняла Постанову, згідно з якою у 18 ОТГ місцеві вибори проходити не будуть. ОП-ЗЖ вважає дане рішення антиконституційним та антинародним і вимагає його скасувати.