Богдан одіозно різко реагував на події і не любив ходити вранці на засідання, – політтехнолог

Фото з відкритих джерел

Експерт переконаний, що найближчим часом Богдан жодної серйозної посади не обійме

Якби Андрій Богдан тримався за крісло голови Офісу президента України "руками і ногами", як це роблять багато українських політиків, він не пішов би з посади ще довго.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Гість головного політичного ток-шоу прокоментував зміну голови Офісу президента України.

"Мені здається, що наразі у нашому новому уряді і в Офісі президента не всі посадові особи розуміють, якими сегментами вони повинні займатися. Вони між собою їх змінюють, у когось це краще виходить, у когось гірше. Єрмак займався звільненням наших хлопців. У нього це вийшло. Він це підніс Зеленському як досягнення не тільки на внутрішній, а й на зовнішній політичній арені. А що підніс Богдан, я, наприклад, зараз зрозуміти поки що не можу", – заявив експерт.

Новини за темою: Єрмак у січні працював безкоштовно, а Мендель отримала зарплату вищу, ніж у Богдана, - ДУС

Політтехнолог продовжив: "Богдан запам’ятався тим, що він так досить одіозно, різко реагував на будь-які події, що він не любив ходити рано-вранці на засідання, що він любив відпочивати, тому абсолютно об’єктивно, що у найближчий час Богдан жодної серйозної посади не обійме. Бо як прем’єр міністр… Я, ну, уявляю собі, як прем’єр-міністр сидить і пише у себе у Facebook: "Нудьга…". Тобто, Богдан такий – йому подобалося жити, він яскравий, але це не чиновницький формат, його тиснув цей піджак. Тому він пішов. Я думаю, що, якби він тримався за це крісло руками і ногами, як багато наших політиків, він не йшов би ще довго".

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента.

Читайте також: "Богдан проти Єрмака: Історія конфлікту за вплив на Зеленського".

Loading...