live

Близько 17 тисяч українців, яких повернуть з-за кордону, пройдуть обсервацію, – Зеленський

president.gov.ua

Сьогодні вночі ми закриваємо кордони, але ми повинні повернути українців

Близько 17 тисяч громадян України, яких повернуть з-за кордону, пройдуть обов’язкову обсервацію.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час брифінгу після засідання фракції партії "Слуга народу", який транслював телеканал ZIK.

"Сьогодні вночі ми закриваємо кордони. Далі, що стосується всіх інших громадян, які там перебувають через роботу, через відпочинок ... Зараз ми повинні повернути українців. За запитом в МЗС, зареєструвалися близько 17 тисяч українців, ми їх повернемо, але вони повинні знати, що нам потрібно кілька днів, щоб підготувати інфраструктуру для обсервації. Всі вони повинні бути перевірені тестами і повинні пройти обсервацію", – заявив Зеленський.

Новини за темою: Майже 160 військових ЗСУ перебувають на обсервації

Також президент заявив, що в разі необхідності уряд планує використати готелі в якості місць для обсервації інфікованих коронавірусом.

"Окремо ми зараз будуємо структуру, розмовляємо, і домовились вже з готелями, з багатьма в Україні, що якщо у нас не буде вистачати місць, щоб там робити такі місця для обсервації", – заявив Володимир Зеленський.

Також Володимир Зеленський повідомив, що позачергове засідання Верховної Ради України щодо боротьби з коронавірусною інфекцією планується на понеділок.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито, а про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати. 

 

Loading...