Бюджет розриватимуть мажоритарники, різні лобісти та представники регіонів, – журналістка

Журналістка Світлана Крюкова Скріншот відео

Для того, щоб вислужитися перед своїми виборцями, каже Світлана Крюкова

Бюджет будуть розривати на витрати депутати-мажоритарники, різні лобісти та представники регіонів, щоб вислужитися перед своїм електоратом.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

"Важливо розуміти, що ми перебуваємо у виборчому періоді, і будь-які макроекономічні показники, які звучать з вуст і прем'єр-міністра, і президента в найближчі місяці, вони будуть мати 20% піар-складової. Втім, так само як і проєкт бюджету, який до 15 вересня має бути поданий в Раду, ухвалений у першому читанні до кінця місяця. Потім жовтень – це друге читання. І традиційно в передвиборчий період, я просто пам'ятаю точно таку ж ситуацію п'ять років тому, коли були місцеві вибори, бюджет будуть розривати по витратах депутати-мажоритарники, різні лобісти та представники регіонів, які будуть намагатися забрати з цього бюджету хоч якісь преференції для того, щоб вислужитися перед своїм електоратом. У них є така можливість, і це традиційний торг", – заявила Світлана Крюкова.

Новини за темою: Напередодні виборів партія влади активно застосовує технологію зі створення "клонів", – Крюкова

Як повідомляли, спікер парламенту Дмитро Разумков сподівається, що цьогоріч Верховна Рада України зможе вчасно ухвалити Держбюджет-2021. Водночас парламентар зауважив, що серед викликів, які стоять перед ВРУ, – друга хвиля коронавірусу.

Додамо, представник уряду у парламенті Василь Мокан заявив, що Кабінет міністрів України подасть проєкт державного бюджету на 2021 рік до Верховної Ради у встановлений законодавством строк.

Loading...