Бюджет до виборів розглянути не встигнуть, але треба оперативно працювати, щоб уникнути "бюджетної" ночі, - Разумков

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

Парламентарі планують повернутися до роботи з 3 листопада

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що народні депутати на засіданні 20 жовтня не зможуть розглянути в першому читанні законопроєкт про держбюджет на 2021 рік. Про це політик розповів на засіданні Погоджувальної ради 19 жовтня, повідомляє "Українська правда". 

"В п'ятницю з технічних причин не відбулося засідання комітету і, згідно діючого законодавства, документ, який ми мали розглядати завтра, він не готовий. Ми не зможемо на пленарному засіданні його розглянути: народні депутати з ним ще не ознайомились, і комітет ще не прийняв відповідне рішення", - зауважив голова ВРУ.

Новини за темою: Разумков: Коштів на "опитування Зеленського" у держбюджеті не передбачено

Водночас він висловив впевненість в тому, що найближчим часом документ буде підготовлений і після виборів, а саме з 3 листопада, коли за графіком парламентарі повернуться до роботи,  законопроєкт розглянуть.

Окрім цього, спікер звернувся до всіх з проханням оперативно доопрацювати документ, щоб увійти в новий рік з нормальним бюджетом та уникнути такого явища як "бюджетна ніч".

Новини за темою: Офіційно: Зеленський звернеться з посланням до народних депутатів 20 жовтня

Нагадаємо, раніше народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що проєкт державного бюджету на 2021 рік у першому читанні навряд чи розглянуть у Верховній Раді України завтра, 20 жовтня.

Loading...