Більше не віримо в обіцянки: Українці мають обрати владу, яка забезпечить порядок, – Рабінович

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Притім, порядок не лише у столиці, а по всій країні, наголосив парламентар

Українці мають обрати таку владу, яка забезпечить порядок і в столиці, і в усій країні.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович.

Парламентар прокоментував учорашні акції радикалів під будівлями телеканалів ZIK, NewsOne та "112 Україна".

"Моя реакція – така ж, як у всіх громадян нашої країни, коли банди, які повинні сидіти в тюрмі, займаються терором; коли банди, називаючи себе патріотами, починають затикати рот каналам. Я думаю, що гідну відповідь "зеленій" владі, як вони обіцяли нам – все буде добре, ми всі будемо президентами, злодій буде сидіти в тюрмі... Посадки якої осені були? Минулої, так? Дорогі друзі, ми більше не віримо в обіцянки, ми повинні тепер самі піти до виборчих дільниць і вибрати ту владу, яка забезпечить порядок і в Києві, і в країні. А розраховувати на те, що хтось пошкодує, хтось з панського плеча, - цього не потрібно. Давайте один раз не помилимося на виборчих дільницях, і ми подивимося, в якій країні ми прокинемося", – наголосив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Партії, які протистоять радикалам, під час виборів наберуть більше, – Анатолій Шарій

Як повідомляли, напередодні правоохоронці посилили заходи безпеки біля будівлі телеканалу ZIK, де пікетували представники "Національного корпусу".

Додамо, 24 серпня в Одесі під час прямого ефіру телеканалу ZIK до Дня Незалежності України представники "Національного корпусу" напали на знімальну групу.

Тоді група радикалів "Нацкорпусу" увірвалася у кадр та почала штовхати журналістів, а також запрошених гостей – Тетяну Плачкову і Богдана Гіганова. Під час сутички нападники також пошкодили стійки.