Білоцерковець: НАБУ і САП витратили 3 мільйони бюджетних коштів, щоб звинуватити мене в покупці памперсів

Дмитро Білоцерковець

Антикорупційні органи витратили 3 млн грн на полювання за памперсами 3-річного сина екснардепа, радника мера Києва Дмитра Білоцерковця. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"НАБУ разом з САП люблять, крім своїх основних функцій, ще займатися політичними замовленнями і репресіями, навіть в найбільш сміховинних формах, бігаючи за памперсами в прямому сенсі цього слова. Прочитав в ЗМІ, що мені нібито вручили обвинувальний акт щодо недостовірної інформації в декларуванні, хоча цього поки не було. Але пресслужба САП так поспішала, що забула про необхідність дотримання юридичних процедур, що ще раз підтверджує упередженість і політичну мотивацію. Нічого, при зустрічі з прокурором і псевдодетективом вручу їм у відповідь по памперси, які їм знадобляться в суді. Чому саме памперс? Ці явно мотивовані кимось детектив і прокурор, намагаються абсурдно звинуватити мене в декларуванні недостовірної інформації в якісь дрібниці", - заявив Білоцерковець.

За його словами, вивчивши матеріали справи разом з адвокатами, він з упевненістю може сказати, що жодного прямого доказу у слідства немає - все засновано на домислах і уявних звинуваченнях.

"Справу намагаються мотивувати тим, що в 2017 році мій новонароджений син і дружина періодично перебували у моєї матері з метою нагляду за дитиною. Цікаво, хто не залишає дитину у бабусі? А ключовий елемент доказової бази - адреси доставки памперсів. Найбільш абсурдне в цій ситуації - це те що я відправив в НАЗК лист, де запитав, чи повинен декларувати майно матері, враховуючи, що вона час від часу доглядає за дитиною. Відповідь Агентства була - не повинен. Більш того, в НАЗК, яке є єдиним органом, уповноваженим перевіряти електронні декларації, провели повну перевірку моєї декларації за 2017 рік і не виявила порушень", - повідомив екснардеп.

Він упевнений, що мета такого звинувачення - боротьба за владу в Києві і спроби послабити мера Віталія Кличка, членом команди якого є.

"А тепер "вишенька на торті" - на це абсурдне і політично мотивоване переслідування мене НАБУ було витрачено близько 3 млн гривень платників податків. 3 мільйони витратили громадяни на те, щоб детективи відомства, створеного для боротьби з топ-корупцією, полювали за памперсами! І це при тому, що ми так і не побачили з боку Бюро ефективних, а головне - результативних розслідувань щодо топ-корупціонерів, які крадуть у нашої країни мільярди. Далі - суд. Хочу подивитися там на прокурора, який буде доводити і аргументувати, що памперси - це важливий доказ. Також цікаво, чи в багатьох європейських країнах суди розглядають подібні справи, тому неодмінно поінформуємо про це наших міжнародних партнерів", - резюмував Дмитро Білоцерковець.

 

Loading...