Білорусь передала Україні список затриманих членів ПВК Вагнера

ПВК Вагнера Фото з відкритих джерел

Київ обіцяє перевірити всі імена

Білорусь передала Україні список українських громадян, затриманих як найманців ЧВК Вагнера. Про це повідомив міністр МЗС України Дмитро Кулеба, передає "РБК-Україна".

"Розмова була нормальна (українського дипломатичного представника в Білорусі із Володимиром Макеєм, главою білоруського МЗС, - ред.). На адресу України звинувачень ми не отримували", - зазначив він.

При цьому Кулеба уточнив, що затриманих не семеро осіб.

"Ми повинні перевірити весь список тому, що, можливо, хтось під час затримання представив паспорт громадянина України чи Росії, тому по списку треба по кожному індивідуально пройтися і тоді вже можна переходити до більшої конкретики", - додав міністр.

Новини за темою: Затримання ПВК Вагнера у Білорусі: Як у Мінську з’явилися найманці з Донбасу і чому стривожений Лукашенко

Як повідомлялося, 29 липня правоохоронні органи Білорусі заявили про затримання в країні 33 бійців ПВК "Вагнер", які прибули "для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії".

Білоруські ЗМІ назвали імена і прізвища затриманих, а письменник Захар Прилєпін упізнав в деяких з них колишніх бійців свого батальйону в так званій "ДНР".

Новини за темою: Влада Білорусі пов'язує затримання "вагнерівців" зі справою блогера Сергія Тихановського

Після затримання президент Білорусі Олександр Лукашенко зібрав термінову нараду Ради безпеки і висловив бажання викликати в МЗС республіки для пояснень посла Росії. Також стало відомо, що викликають для пояснень і українського посла.

Loading...