Новини » Світ Читать эту новость на русском

Білорусь оголосила Світлану Тихановську у міжнародний розшук

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська Фото з відкритих джерел

До розшуку долучилося МВС Росії

Білорусь оголосила лідерку опозиції Світлану Тихановську у міжнародний розшук. Про це повідомляє "Радыё Свабода" з посиланням на МВС Росії.

Російське МВС підтвердило отримання запиту на розшук Тихановської за статтею 361 частини 3 Кримінального кодексу Білорусі. У статті йдеться про заборону закликів до повалення конституційного ладу і дій, спрямованих на шкоду національній безпеці.

Відповідно до угоди про допомогу між Білоруссю і Росією, остання долучиться до розшуку Тихановської. Хоча жодної кримінальної справи на лідерку білоруської опозиції в Росії не відкрито.

Як повідомлялося, 13 жовтня Тихановська оголосила ультиматум Олександру Лукашенку. Вона вимагала складення ним президентських повноважень, припинення насильства на вулицях та звільнення усіх політв’язнів. Час на виконання вимог опозиціонерка дала до 25 жовтня.

Новини за темою: Тихановська заявила про новий етап насильства над білоруським народом

Нагадаємо, що у Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня. За офіційними даними, Олександр Лукашенко, який керує країною з 1994 року, набрав 80,1% голосів виборців, опозиційний кандидат Світлана Тихановська - 10,1%. Однак люди з ними не згодні.Loading...