Білецький про зміни до бюджету-2020: Влада вирішила свої проблеми коштом простих людей

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький Фото: Пресслужба Нацкорпусу

Ухваливши зміни до бюджету, уряд і Верховна Рада вирішили свої проблеми коштом простих людей. Про це у своєму блозі написав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

"Видатки на пільги та субсидії урізають на 8.2 млрд грн, допомогу малозабезпеченим сім'ям і людям з інвалідністю — на 1.3 млрд, субвенції на соціальний захист вчителів — на 1.5 млрд грн. Затягнути паски тепер треба тим, по кому жорсткий карантин і так б’є найбільше. Абсолютне знущання — з вчителів, яким за дистанційну роботу зафіксували виплату середньої заробітної плати — 4826 грн", – зазначив він.

Натомість, зауважив Білецький, збільшили видатки на Міністерство внутрішніх справ на 195 млн грн.

"Працює коаліція Авакова і Зеленського. Хтось скаже про необхідність посиленої безпеки під час карантину? Передивіться відео, як люди тікають з обсервації та ще раз оцініть доцільність такого "підвищення", – підкреслив політик.

Також, повідомив лідер Нацкорпусу, вдвічі збільшується фінансування ДФС, щоб "вичавити з бізнесу останню кров", та зростають видатки й обслуговування державного боргу.

"На обслуговування держборгу додали 3.3 млрд і загалом за цей рік виплатять 450 млрд грн. Всупереч бюджетному кодексу, 296.7 млрд від міжнародних фінансових установ закладено як прямі непідтверджені доходи. Така от антикризова стратегія. "Логіки не шукайте, віддавайте за нас борги", – написав Білецький.

Крім того, він зауважив, що у програмі діяльності уряду Шмигаля, яка скоріше виглядає, як листівка, немає жодної цифри, лише слова: "будемо впроваджувати, маємо забезпечувати, продовжимо розвивати".

"І так виглядає кожна їхня "стратегія" — брехня і популізм в красивій медіа-обгортці. Ухвалені щойно зміни до бюджету її ілюструють найкраще", – констатував Андрій Білецький.