Безвіз із Канадою та ситуація на Донбасі: Зеленський провів телефонну розмову з Трюдо

Володимир Зеленський та Джастін Трюдо. Фото twitter.com/justintrudeau

Політики також обмінялися думками щодо ситуації в Білорусі

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, під час якої політики обговорили ситуацію на сході України та лібералізацію візового режиму. Про це повідомляє Офіс президента

Згідно з повідомленням, сторони обговорили можливість координації заходів, яких вживають обидві країни для подолання наслідків, спричинених коронавірусом. 

"Мої слова щирої підтримки вашому уряду та всім канадцям у боротьбі з коронавірусом. Глибоко співчуваю рідним і близьким померлих та бажаю якнайшвидшого одужання хворим", – сказав Зеленський.

Новини за темою: За викрадення автомобіля будуть карати в'язницею: Зеленський підписав закон

Окрім цього, він наголосив на зацікавленості української сторони у поступовій лібералізації Канадою візового режиму для громадян України: "Лібералізація Канадою візового режиму для українців залишається незмінно актуальним питанням для мене. Сподіваюся, нам вдасться зрушити цей процес і досягти спрощення для українців, котрі мандрують до Канади". 

Також президент України розповів Джастіну Трюдо про ситуацію на Донбасі та послідовні кроки України щодо мирного врегулювання.

Новини за темою: Зеленський обговорив з Боррелем створення майданчика для перемовин щодо Криму

"Досягнення миру на Донбасі залишається ключовим пріоритетом для мене. Дякую за рішучу підтримку Канадою суверенітету й територіальної цілісності нашої держави", – сказав український політик. 

Як зазначається, сторони обмінялися думками щодо поточної ситуації в Республіці Білорусь.

Новини за темою: Це не лише війна в Україні: Зеленський виступив в ООН щодо окупації Криму та російської агресії на Донбасі

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Канада та Європейський Союз співпрацюють у напрямку використання штучного інтелекту для подолання коронавірусної інфекції COVID-19.

Loading...