Безглузда робота: Дубілет хоче скасувати систему звітності для КМДА та ОДА

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет kmu.gov.ua

Всього він нарахував 4185 звітів

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що звіти, які готують для Кабміну обладміністрації та КМДА на постійній основі, насправді не потрібні і просто накопичуються у шафах без всякого сенсу.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

За його словами, раз на місяць або квартал держслужбовці з КМДА та ОДА готують "нескінченні документи", але в кінцевому рахунку ними ніхто не користується, хоча часу на їх написання витрачається багато.

Новини за темою: Частина вирішила, що я космонавт: Дубілет спростував ідею проведення перепису населення через супутники

"Почали розбиратися з кожним звітом окремо. Досліджували, хто користується або хоча б відкриває ці звіти. Виявилося, що майже 3000 (70%) цих звітів не потрібні. Вони займають купу часу у тих, хто їх готує, але потім майже завжди просто накопичуються на запилених шафах", - зауважив Дубілет.

Він пояснив, що система звітності накопичувалася в Україні з 1992 року, але не була і не є ефективною, адже всі області звітують про одне й те ж саме.

"Ми виявили ще одну дивовижну штуку. Близько 10% звітів не потрібні були навіть офіційно. Свого часу їх скасовували, але ніби забували повідомити про це регіони", - додає міністр Кабміну.

Він стверджує, що міністерства та інші органи влади прийняли рішення припинити "безглузду роботу" і частину звітів вже скасували, а ще частину скасують протягом наступних 2-3 тижнів.

Новини за темою: Додаток "Дія": Дубілет розповів, за чий кошт створили цифровий сервіс

"Наші держоргани мають працювати більш ефективно. Працюємо над цим", - зазначив Дубілет.

Як повідомлялося раніше, Дубілет заявив, що ініціює перевірку на поліграфі співробітників уряду.

Також Дубілет розповів, коли в Україні з'являться електронні вибори.Loading...