live

"Батьківщина" призупиняє опозиційність до чинної влади, - Тимошенко

Юлія Тимошенко Фото з відкритих джерел

Нардеп висловила підтримку уряду та президенту

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що її команда припиняє опозиційність по відношенню до чинної влади у зв'язку з пандемією COVID-19. Про це вона сказала в ефірі програми "Свобода слова".

Юлія Тимошенко, звертаючись до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, повідомила, що її команда розуміє, з якими викликами стикається влада через коронавірус COVID-19 і тому висловлює підтримку уряду та президенту.

"Пане прем'єр-міністре, я абсолютно точно розумію, який зараз ком проблем ліг на плечі української влади. І тому наша команда свідомо вирішила призупинити опозиційність, призупинити взагалі будь-які політичні пікетування, протистояння. Ми зараз прийняли рішення зробити все, щоб допомогти і вам, і уряду, і президенту. Всіма нашими знаннями і можливостями, як в цій ситуації проходити такий важкий етап нашого життя", - зазначила парламентар.

У свою чергу, Шмигаль подякував Тимошенко за "конструктивну позицію".

Нагадаємо, станом на ранок, 24 березня, в Україні зареєстровано 84 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні.

Як сьогодні стало відомо, Верховна Рада України надасть 25 своїх автомобілів для допомоги у проїзді лікарів до роботи на час карантину. 

Loading...