Байден вимагав у Порошенка не звільняти голову "Нафтогазу" Коболєва, - нові записи розмов

Петро Порошенко і Джо Байден AP

Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив нові записи розмов колишнього президента Петра Порошенка з ексвіцепрезидентом США Джо Байденом. В одному з них Порошенко обіцяє не чіпати главу "Нафтогазу" Андрія Коболєва, якого нібито хотів звільнити тодішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Нові плівки були показані під час пресконференції Деркача в понеділок, 22 червня, повідомляє "Страна".

Так, на першій плівці Байден вимагає від Порошенка не чіпати Коболєва, якого нібито хотів звільнити ексглава Кабміну Володимир Гройсман. У відповідь на це Порошенко обіцяє "розібратися".

Як розповів Деркач, Коболєва "кришували" американці (в особі члена Спостережної ради НАК Амоса Хохштайна) для спільного заробітку на псевдореверсі російського газу, коли його купували у словаків з націнкою в 50 кубометрів на тисячі кубів.

Нагадаємо, в травні 2020 року позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька плівок, які, за його словами, можуть свідчити про вплив віцепрезидента США Джозефа Байдена на експрезидента України Петра Порошенка. Сам Деркач заявив, що записи він отримав від журналістів, а записував розмову нібито особисто Порошенко.

Loading...