Байден проти Трампа: Зеленський відповів, чи хоче перемоги демократа

Володимир Зеленський Офіс президента

Президент переконаний, що США підтримають Україну незалежно від результатів виборів

Президент України Володимир Зеленський заявив, що, незважаючи на те, хто переможе на президентських виборах у Сполучених Штатах - Джо Байден чи Дональд Трамп, Україна сподівається на підтримку США. Про це глава держава розповів в інтерв'ю для британської програми BBC HARDtalk.

Як зазначається, у Зеленського попросили відповісти на питання щодо тиску зі сторони президента Трампа, який досить негативно ставився до України в певних аспектах. 

На це президент України зауважив, що відбувалися зустрічі і з представниками Сенату, і з представниками Конгресу, тому це свідчить про двопалатну підтримку. Зеленський наголосив, що  США - це окрема країна, а сам він не грається у "дрібні речі, які можуть вплинути як на вибори в США, так потім і на те, що відбувається в його країні".

Новини за темою: Зеленський дав Венедіктовій час до кінця року, щоб показати результат

"На відмову військової підтримки чи підтримки стратегічного партнера, чи підтримки у плані санкційної політики. Тому я в це не граюсь і ніколи не буду гратися - вони окрема країна. А що стосується коментарів пана Трампа, він така людина. Ми чуємо багато його коментарів з різних тем, але я знаю, що він особисто підтримує Україну", - розповів президент України.

Окрім цього, він зауважив, що про підтримку України також говорив Байден й інші американські політики. 

Новини за темою: Якщо не закінчу конфлікт на Донбасі, то хай приходить інша людина, - Зеленський

"Так само я чув таке від пана Байдена - я з ним не спілкувався особисто ніколи - але я чув, він не раз говорив, що ми будемо допомагати Україні, й багато політиків Америки говорили: попри те, хто буде президентом, сам напрямок - Сполучені Штати нас підтримують", - підсумував український президент.

Новини за темою: Трамп заявив про фантастичне самопочуття після COVID-19

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що вірить у можливість укладення мирної угоди з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним про повернення Україні її територій, зокрема Криму. Loading...