Байден порівнював Трампа з собакою в розмові з Порошенком, – плівки Деркача

Петро Порошенко і Джо Байден AP

Позафракційний депутат Андрій Деркач оприлюднив нову серію розмов експрезидента Петра Порошенка з Байденом, під час яких політики демонструють дуже теплі стосунки і занепокоєння стосовно поведінки Трампа щодо України. Байден назвав Порошенка "батьком нації", а Трампа порівняв з собакою. Про це стало відомо з нової частини плівок, оприлюднених нардепом Андрієм Деркачем.

Розмова між Джо Байденом і Петром Порошенком відбувалася 16 листопада 2016 року (час, коли Дональда Трампа обрали президентом США). Крім обговорення Трампа Порошенко попросив Байдена підтримати тему безвізу з ЄС для України, яку можна було б "продати" українському народу.

Порошенко: Я розповів йому про досить велику кількість речей, які роблять президент Обама і нинішня адміністрація (сміється). Але чесно кажучи, я очікував більш прохолодної розмови. Але він був досить щирим і теплим. 

Байден: Добре, дивіться, цей хлопець, говорячи по-англійськи, він – собака, яка біжить за машиною по дорозі. Погана собака буде бігти за машиною вздовж дороги. Цей вислів англійською мовою. Він схопив машину. Він не знає, що робити, він навіть не знає, з чого зроблений цей автомобіль або що в ньому. Значить, у нас є шанс зробити його героєм.

У розмові Байден вихваляє Порошенка, називає його першим, хто створив вільну від корупції країну. Говорить про те, що той став йому другом і що "років через 30 діти співатимуть пісні про Порошенка", оскільки той "став відданим незалежності нової держави і некорумпованої нації".

Нагадаємо, нещодавно народний депутат (позафракційний) Андрій Деркач заявив, що спроби навісити ярлики і атака на джерело лише підтверджують його розкриття найбільшої схеми "демокорупції".

Loading...