Багато мерів залишаться на своїх посадах, бо немає сильних конкурентів, – політтехнолог

Дмитро Раімов Фото з відкритих джерел

Немає людей, які готові протиставити цим особистостям щось інше, констатував Дмитро Раімов

Більшість міських голів після місцевих виборів залишаться на своїх посадах, бо опоненти не змогли підготувати сильних конкурентів.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раімов.

"Є міста, де чинні мери мають сильні позиції, але можуть похитнутися, наприклад, Миколаїв. Західна Україна: чинні мери маленьких містечок досить сильно тримаються на своїх посадах, але втрачають контроль у міськрадах. Тобто там з'являється велика палітра політичних сил, з якими доведеться домовлятися", – сказав Дмитро Раімов.

Експерт зауважив, що більшість міських голів залишаться на своїх посадах, і назвав причину, чому так відбудеться.

"Через те, що всі інші опоненти не змогли підготувати сильних конкурентів, багато мерів залишаться на своїх посадах. Тільки через те, що немає сильних опонентів, немає людей, які готові протиставити цим особистостям щось інше", – зазначив політтехнолог.

Новини за темою: Поліція не хоче псувати відносини з кандидатами, – експерт про виборчі порушення

Нагадаємо, генеральний прокурор України Ірина Венедіктова закликала повідомляти про порушення та "гречкосійство" на місцевих виборах.

Як повідомляли, Центральна виборча комісія попередила, що процес підрахунку голосів виборців після дня голосування на місцевих виборах 25 жовтня буде тривалим.Loading...