live

Авіакатастрофа "МАУ": П’ять країн зробили спільну заяву

Катастрофа літака МАУ в Ірані ВВС

Заяву зробили Україна, Канада, Швеція, Афганістан та Сполучене Королівство

Україна, Канада, Швеція, Афганістан та Велика Британія продовжать працювати задля проведення незалежного і прозорого розслідування збиття українського літака в Ірані. Відповідна заява розміщена на сайті МЗС.

"Виповнюється 100 днів з моменту трагедії рейсу PS752 "Міжнародних авіаліній України": 176 осіб безневинно загинули, коли 8 січня ракета земля-повітря збила їхній літак у небі над Тегераном, Іран.  Ми надалі подумки із родинами жертв. 

Користуючись нагодою, члени координаційної групи хотіли би запевнити родини та близьких жертв, що наша група міністрів продовжує спільно працювати, відстоюючи повну відповідальність, прозорість, справедливість і компенсації, а також повне, незалежне і прозоре розслідування, аби допомогти родинам та близьким подолати горе, яке вони надалі переживають", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Авіакатастрофа "МАУ": Кулеба відреагував на нібито пропозицію Ірану

Нагадаємо, напередодні Іран направив в Міністерство закордонних справ України проєкт меморандуму про взаєморозуміння, який зобов'язує Україну та сім'ї загиблих відмовитися від права подавати в суд у справі про авіакатастрофу літака "МАУ" в Тегерані.

Loading...