Аваков пригрозив жорсткою реакцією на порушення на місцевих виборах

Арсен Аваков МВС України

Міністр пообіцяв жорстко карати за порушення учасників виборчого процесу

Очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до учасників майбутньої виборчої місцевої кампанії із закликом суворо дотримуватися закону. Відповідне відеозвернення опубліковане на YouTube каналі МВС.

"За кілька днів зареєстровані кандидати розпочнуть передвиборчу агітацію. Напередодні цього я хочу звернутися до усіх учасників виборчого процесу із закликом суворо дотримуватися закону, не порушувати правила агітації, не вдаватися до незаконних схем та оборудок, не розхитувати ситуацію на своїх округах. Хочу попередити: в МВС України достатньо сил, засобів та мотивації для контролю передвиборчого процесу", - сказав Аваков.

За його словами, жодна партія і жоден кандидат не отримає преференції від МВС чи поліції, але кожен може розраховувати на захист і забезпечення своїх законних прав.

"Давайте проведемо цю кампанію, як і попередні президентські та парламентські вибори, - чітко, чисто і чесно!" - сказав він.

Окрім цього, Аваков пообіцяв жорстко реагувати на всі спроби побудови "передвиборчих мереж", на підкуп виборців, провокації та інші порушення.

За словами міністра, інформація про такі намагання у правоохоронців уже з’являється. В Національній поліції працює спеціальний підрозділ, який перевіряє усі повідомлення.

Інформацію про порушення виборчого процесу  можна надавати за телефоном: 044-254-97-56

Також Аваков закликав кандидатів та їхні передвиборчі штаби брати до уваги особливі умови проведення масових заходів і не ризикувати здоров’ям своїх виборців.

Новини за темою: Все, що треба знати про місцеві вибори в Україні за новим законодавством

Раніше повідомлялося, що до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов громадської організації "Всеукраїнське об'єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян "Порятунок села" до ЦВК з вимогою скасувати проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Loading...