"Схоже, він звихнувся на своїй владі": Аваков про заяву Лукашенка щодо втручання України у справи Білорусі

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

МВС України

Очільник МВС України також порадив білоруському лідеру "попити водички"

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков спростував заяву президента Білорусі Олександра Лукашенка щодо того, що Україна нібито втручається у внутрішні справи інших країн. Про це він написав на сторінці в Facebook.   

"Лукашенко, схоже, зовсім звихнувся на своїй владі та параної навколо цього. Несе повну нісенітницю. Тексти, ймовірно, отримав у Путіна. Але, якщо хтось божеволіє - не означає, що всі повинні діяти так само! Ми думаємо про Україну і бажаємо тільки миру і процвітання Білорусі", - йдеться в публікації міністра.

Скріншот

Крім того, міністр підкреслив, що Україна не втручається у внутрішні справи інших країн, а народ кожної країни має право "сам визначати свою долю, без зовнішніх втручань".

Новини за темою: "Ніхто не може там брязкати зброєю": Лукашенко назвав кордони Білорусі кордонами Союзної держави

"Так що - попийте водички, пане Лукашенко - заспокойтеся. Українці - друзі білорусам - не маніпулюйте, звинувачуючи сусідів. Пошукайте колоду у своєму оці", - зазначив Арсен Аваков. 

Нагадаємо, напередодні Лукашенко заявив, що Білорусь змушена посилити державний кордон з Україною, а також повністю закрити його з Польщею та Литвою. Крім цього, білоруський політик закликав сусідні народи "зупинити своїх божевільних політиків". 

Loading...